Záhradnícke náradie

Náradie pre každého záhradkára

Rýle, lopaty, krompáče, hrable, vidly...

Kompletný sortiment záhradníckeho náradia značky WOLF-Garten ale aj od domácich dodávateľov, ktoré potrebuje každý záhradkár.

Máme široký výber motýk, kypričov, lopát, rýľov, násad, nožníc všetkých druhov, píliek, vidle, hrable – proste všetko to, čo potrebujete na bežnú údržbu a vylepšovanie vašej záhrady.

Nemecká spoločnosť WOLF – Garten neustále vyvíja nové produkty.  Inovatívne modely, ergonomický dizajn a vysokokvalitné materiály ju posúvajú na popredné miesto vo svojej triede.

Rozmanitý sortiment nástavcov a násad zo systému multi-star® na obrábanie pôdy šetria Váš chrbát a spríjemňujú prácu v záhrade. Náradie vymeníte rýchlo a ľahko jediným kliknutím. Násady sú z ultraľahkého hliníka, kvalitného dreva alebo plastu.

Vďaka teleskopickým násadám sa pri starostlivosti o stromy obídete bez rebríka.

WOLF-Garten ponúka všetko pre starostlivosť o modernú a okrasnú záhradu ako náradie na obrábanie pôdy, nožnice na strihanie ovocných stromčekov, automatické sadzače, motyčky, lopatky, orezávače, oberače ovocia, plečky, vypichovače na burinu, pílky na konáre, osvedčené rýle, lopaty a vidly na prevzdušnenie pôdy ale aj na ťažkú ílovitú pôdu a veľa iného sortimentu.

 

U nás si vyberiete to správne náradie s ktorým bude radosť pracovať.

V ponuke máme široký výber náradia

Motýk, kypričov, lopát, rýľov, násad, nožníc všetkých druhov, píliek, hrablí...