Stojan s nádržkou na vodu na vianočný stromček

Stojan s nádržkou na vodu na vianočný stromček

Stojan na stromček bez náročného upevňovania

V ponuke máme rôzne stojany na vianočné stromčeky, ktoré vďaka pákovému mechanizmu zaručia pevné a bezpečné uchytenie stromčeka. Stojany majú nádržku na vodu, vďaka čomu váš vianočný stromček vydrží krásny a svieži počas celých sviatkov.


Upnutie vianočného stromčeka do stojana nebolo nikdy jednoduchšie. Rýchlo upínacie stojany na vianočný stromček s vodou sú ideálnym riešením ako uchytiť vianočný stromček.


Pákový mechanizmus

Pákový mechanizmus stojanov na stromčeky značky Krinner, zaistí bezpečné uchytenie kmeňa rôznych veľkostí stromčeka. Bezpečné uchytenie kmeňa je docielené vďaka drôtu, ktorý sa po stlačení páky priťahuje rovnomerne po oboch stranách.

Bezpečnostný pás

Vďaka račňovému mechanizmu vám nemôže stromček spadnúť bez varovania. Vychutnajte si bezpečné ukotvenie stromčeka počas sviatkov.

Nádržka na vodu


Stojany disponujú nádržkou na vodu, do ktorej sa zmestí niekoľko litrov vody v závislosti na veľkosti a type stojana. Nádržky na vodu sú o objeme od 3 do 11 litrov vody. Stromček vám takto vydrží krásny a svieži po dlhý čas.

Výhody stojanov na stromček

  • bezpečné umiestnenie vianočného stromčeka
  • stojany sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu
  • sú určené pre stromčeky rôznej výšky s priemerom kmeňa až do 17 cm v závislosti od druhu stojana
  • nádržka na vodu má kapacitu 3 – 11 litrov v závislosti od druhu
  • stojan zaručí bezpečné uchytenie stromčeka vďaka pákovému mechanizmu

Uchytenie stromčeka

Stromček stačí vložiť do stojana, opatrne ho postaviť na stredový hrot. Tým sa stromček stabilizuje. Stabilizovaný stromček potom stačí už len vycentrovať. Následne stromček v stojane upevníme šliapaním nohou. Uchytenie stromčeka sa hravo zvládne v priebehu niekoľkých sekúnd.

Nepravidelný tvar kmeňa

Stojan sa pomocou sťahovacích svoriek prispôsobí aj nepravidelným tvarom kmeňa. Vďaka tomu už nie je potrebné odstraňovať kôru zo stromčeka, vďaka ktorej stromček pije vodu. Stromček tak ostáva čerstvý po dlhý čas.Pred ponorením kmeňa stromčeka do vody je potrebné vykonať oživujúci rez, ktorým odstránime zaschnutú a odumretú vrstvu na kmeni.


Prečítajte si aj nasledujúce zaujímavé články


Na našich predajniach ZÁHRADKÁR ® nájdete všetko, čo Váš vianočný stromček potrebuje ako sú stojany, výživa, svetielka a ozdoby na stromček. Poradíme a poskytneme Vám cenné informácie ohľadne umiestnenia vianočného stromčeka v interiéri. Príďte si vybrať zo širokej ponuky stojanov na stromčeky. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Záhradné práce ZÁHRADKÁR ®

Popis prác pre jednotlivé mesiace v roku TU.

Related posts

NovaFerm Viva – biologický prípravok proti pôdnym škodcom

Biologický prípravok proti pôdnym škodcom ako háďatká, drôtovce, pandravy, siatice a iné. Podporuje zdravie rastlín a zvyšuje výnos. Produkt obsahujúci spóry vybraných druhov mikroorganizmov. Ide o funkčnú výnimočnú mikrobiologickú zmes kmeňov baktérii, určenú na aplikáciu do pôdy, ktorej účinnosť zabezpečujú prírode vlastné spórotvorné baktérie a nimi produkované fytoaktívne materiály...

Čítať viac

Organické hnojivá – hnoj, trus

Overené organické hnojivá pre zdravú a bohatú úrodu. Organické hnojivá bez chemickej zložky zachovávajú úrodnosť pôdy a zlepšujú jej štruktúru bez negatívnych následkov na životné prostredie a zdravie človeka. Kravský hnoj v peletách 100% prírodné organické hnojivo v peletách, ktoré je vhodné aj na BIO pestovanie, na optimálnu dodávku...

Čítať viac