Semená, osivá, hľuzy a cibuľoviny

Semená, osivá, hľuzy a cibuľoviny pre dom a záhradu

Zelenina, bylinky, kvety, trávne zmesi...

Široká ponuka semien a osív pre Váš dom a záhradu. Semená zeleniny, byliniek a kvetín, či už letničiek ,dvojročných rastlín alebo trvaliek.

V našej ponuke sa nachádza aj sadba a substrát hlivy ustricovej. Základ predávaného sortimentu tvoria maloobchodné balené semená. Našimi dodávateľmi sú ZELSEED, SEVA,SEMO a ZKI-OSIVO. Všetky ponúkané semená ako aj ich balenia sú vysokej kvality.

Semená zeleniny, semená kvetov, semená liečivých a aromatických rastlín sú balené vo farebných sáčkoch, opatrené fotkou a popisom danej odrody a krátkym návodom na pestovanie. Ponúkame široký sortiment trávnych zmesí v balení od 0,35 – 2 kg s listovou prílohou popisu daného druhu trávy i návodom na zakladanie a ošetrovanie trávnika.

V ponuke máme široký výber hľúz a cibúľ zaujímavých okrasných kvetov či už jarných alebo jesenných ako sú tulipány, narcisy, irisy, frézie, sparaxisy, konvalinky, krokusy, georgíny, gladioly, ľalie, veternice, pivónie, begónie a mnohé iné. Tovar je neustále dopĺňaný novými produktami, ktoré sa objavia na trhu.

Široká ponuka semien, osív...

Hľuzy a cibule zaujímavých okrasných kvetov či už jarných alebo jesenných...

Semená zeleniny

Čítať viac…

Semená byliniek

Čítať viac…

Semená kvetov

Čítať viac…

Hliva ustricová

Čítať viac…