Predaj živých vianočných stromčekov

Predaj živých vianočných stromčekov

Predaj živých vianočných stromčekov a čečiny na predajniach ZÁHRADKÁR ® – Trnava, Myjava, Pezinok a sklad Šenkvice.

Jedle, smreky, borovice, čečina…

už od 15,90 €

Bohatý výber najkrajších normandských jedlí, strieborných smrekov, čiernych borovíc a živých vianočných jedlí v kvetináči. Živé stromčeky predávame rôznych veľkostí a druhov tej najvyššej kvality. Náš personál Vám s výberom veľmi rád poradí…

Predaj stromčekov – PEZINOK


Predaj stromčekov – TRNAVA


Predaj stromčekov – SKLAD ŠENKVICE


Predaj stromčekov – Myjava

Predaj vianočných ruží


Prečítajte si aj nasledujúce zaujímavé články


Ponúkame najkrajšie živé vianočné stromčeky, čečinu, stojany, umelé vianočné stromčeky, svetielka, ozdoby, girlandy, rôzne vianočné dekorácie… Viac informácií k ponuke >>>.

Navštívte naše predajne ZÁHRADKÁR ®. Ochotne Vám poradíme s výberom stromčeka a poskytneme cenné rady. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Related posts

Zmena otváracích hodín

Vážení zákazníci, chceli by sme Vás upozorniť na zmenu otváracích hodín na predajniach ZÁHRADKÁR ® do konca decembra 2022. Zmena otváracích hodín sa týka predajní: Modra, Pezinok a Trnava: od 9:00 do 18:00 Sklad Šenkvice: od 8:00 do 16:30 Ďakujeme za pochopenie.

Čítať viac

Stojan s nádržkou na vodu na vianočný stromček

Stojan na stromček bez náročného upevňovania V ponuke máme rôzne stojany na vianočné stromčeky, ktoré vďaka pákovému mechanizmu zaručia pevné a bezpečné uchytenie stromčeka. Stojany majú nádržku na vodu, vďaka čomu váš vianočný stromček vydrží krásny a svieži počas celých sviatkov. Upnutie vianočného stromčeka do stojana nebolo nikdy jednoduchšie....

Čítať viac