Hadice a fólie

Hadice a fólie nielen do záhrady

Závlahové hadice, potravinárske hadice, netkané textílie, fólie...

Zavlažovanie záhrad

Aby rastliny a trávnik zostali zelené a zdravé je veľmi dôležité ich správne zavlažovať. Spoločnosť GARDENA ponúka všetko potrebné na zavlažovanie Vašej záhrady.

Originálny systém GARDENA zahŕňa rôzne komponenty na zavlažovanie, ako sú prípojky na kohútik, hadicové spojky, hadice, postrekovače, sprchy, zavlažovacie systémy, čerpadlá a veľa iného príslušenstva na zavlažovanie.

Vďaka sile inovácií a kvalite, sa značka GARDENA stala svetovo uznávaným výrobcom produktov na zavlažovanie záhrad a starostlivosťou o ne.

Pomôžeme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia pre zavlažovanie Vašej záhrady a trávnika.

Ponúkame široký sortiment produktov na zavlažovanie.

AL-KO_logo

Čerpacia technika

Ponorné a záhradné čerpadlá na odčerpávanie vody a zavlažovanie záhrad.

gardena_alko

Netkané textílie, ochranné a tieniace siete

Ponuka ochranných sietí (proti vtákom a hmyzu), tieniacich sietí rôznej hustoty a rozmerov a netkaných textílií (biela, čierna).

Ochranné siete slúžia na bezpečnostné a zaisťovacie účely, vhodné na externé použitie v záhradníctve alebo aj v domácnostiach, hlavne sieťky proti hmyzu.Ochranné siete sa používajú na ochranu úrody, záhonov, viniča a ovocných stromov pred vtáctvom a škodlivým hmyzom.

Tieniace siete slúžia na vytvorenie prirodzeného prechodu medzi záhradou a jej okolím. Pomáhajú vytvárať súkromie a zároveň chránia Vašu záhradu pred prachom a vetrom.

Plastová ochrana slúži na ochranu kmeňov stromov pred ohryzením a poškodením zverou…

Netkané textílie sú vyrobené zo 100% polypropylénu, ktorý je odolný voči slnečnému žiareniu, napadnutiu plesňami, hubami alebo hmyzom. Netkané textílie zabraňujú prerastaniu buriny, prepúšťajú vzduch a aj vodu.

V ponuke máme tieto produkty

Rôzne druhy hadíc, textílií a fólií...

Závlahové hadice

Čítať viac…

Závlahový systém

Čítať viac…

Postrekovače a sprchy

Čítať viac…

Príslušenstvo

Čítať viac…

Netkané textílie

Čítať viac…

Ochranné siete

Čítať viac…

Tieniace siete

Čítať viac…